סיפור אהבה

עיצוב דירת דופלקס בכפר סבא

 

עיצוב דירת דופלקס

 

אני עולה במעלית ומדמיינת, מה הולך להיות שם מאחורי הדלת, מצלצלת פעם אחת ופרצוף עגול עם חיוך ענק ותינוקת קטנטנה ויפה בזרועותיו פותחים לי. 20 שניות לקח, עד שהוא הודיע לי נחרצות שרותי תתאהב בי.
"חכי שתפגשי אותה, אין כמוה בעולם", אמר לי כולו נלהב, מביט ברותי, שנכנסה בשקט לחדר עם עיניים שאפשר לבהות בהן ימים ולילות והסבירה לי שיש כבר תוכניות לדירה וגם יש אדריכל בתמונה. נדרשתי לרגישות בנושא וכיבדתי את הסטאטוס "הנסתר" בהכנעה וברצון. הצעתי מספר שינויים תכנוניים אשר התקבלו בברכה ומשם, יד ביד הלכנו לבחור את החומרים ורותי הייתה כמו ילדה בחנות ממתקים ואני קצת מכוונת, קצת מגבילה, קצת מחזירה לקרקע וקצת משחררת. "בזכותך נשארתי שפויה" אמרה לי ואני אמרתי לה שזאת המחמאה הכי משמחת שיש.
לפני שנה התקשרו שוב וביקשו שאבוא לעצב את ביתם הקטן והצנוע שרכשו במצפה רמון. אני חושבת שאת ההתלהבות שלי היה אפשר לראות ,לשמוע ולהרגיש ממרחקים, פחות בגלל העיצוב אלא בעיקר כי זה הם.
ככה נכנסתי למשפחה המורחבת, וזכיתי לעצב גם לאחיה ואשתו, ולאחותה של אשתו ולאמא שלהן. ומהצד של החתן – ערן, הייתה כמובן נציגות הורית משובחת. בינתיים , התינוקת המהממת כבר עלתה לכיתה ג, רותי וערן לא מזמן התחתנו, מהסיבות הכי נכונות, ואני ממשיכה לדמיין כל פעם שאני עולה במעלית מי יפתח לי עם חיוך רחב הפעם את הדלת.